Najpiękniejsze zimowe bukiety ślubne

glowne-zimowe-wesele-slub-bukiety-kwiaty-weddings-factory

Decydując się na zimowy ślub macie świetną okazję do wybrania wyjątkowego bukietu, który nie pasowałby tak pięknie, do żadnej innej pory roku. Mogłoby się wydawać, że mroźna zimowa temperatura nie jest zbyt przyjazna dla wielu roślin, ale wręcz przeciwnie – zima ma Wam do zaoferowania prawdziwą gamę florystycznych różnorodności. Większość kwiatów, które mogliście spotkać w letnich czy wiosennych kompozycjach, zimą nadal jest do Waszej dyspozycji: róże, goździki, eustomy, frezje, tulipany, storczyki, alstromerie, amarylis (zwartnice) i wiele innych.

Warto sobie jednak zadać pytanie – czy naprawdę chcemy wybierać kwiaty, które dostępne są przez cały rok czy może jednak decydujemy się na zimowe szaleństwo i podkreślamy w naszym bukiecie mroźną aurę?

Możecie poszaleć tworząc ślubne kompozycje z wykorzystaniem takich dodatków jak szyszki sosnowe, zielone gałązki iglaków, kuleczki żurawiny, starzec pospolity, poinsecje – powszechniej znane jako gwiazdy betlejemskie czy przywołujące na myśl święta gałązki ostrokrzewu. W zimowym bukiecie Panny Młodej pięknie zaprezentują się także szare kuleczki bruni i ozdobne pióra. A jeśli szukacie mniej standardowych rozwiązań dla bukietu ślubnego zajrzyjcie TUTAJ.

brunia-zimowe-wesele-slub-bukiety-kwiaty-weddings-factory

galazki-igielne-zimowe-wesele-slub-bukiety-kwiaty-weddings-factory

ostrokrzew-zimowe-wesele-slub-bukiety-kwiaty-weddings-factory

poisencja-zimowe-wesele-slub-bukiety-kwiaty-weddings-factory

starzec-popielny-zimowe-wesele-slub-bukiety-kwiaty-weddings-factory

szyszki-zimowe-wesele-slub-bukiety-kwiaty-weddings-factory

zurawina-zimowe-wesele-slub-bukiety-kwiaty-weddings-factory

Alternatywą dla zimowych dodatków są kolory, które idealnie dopasują się do śnieżnej scenerii. Pięknie zaprezentują się odcienie bordo, czerwienie, świetnym rozwiązaniem są także szarości i biele.

bordo-zimowe-wesele-slub-bukiety-kwiaty-weddings-factory

biele-i-szarosci-zimowe-wesele-slub-bukiety-kwiaty-weddings-factory


Zdjecia: Deer Pearl Flowers, Style Me Pretty, Brit + CO, Sarah Sidwell, Wedding Forward, Style Caster, Rustic Folk Wedding, Bridal Musings.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.