Torty ręcznie malowane

recznie-malowane-torty-slub-wesele

Momentowi, w którym podczas przyjęcia weselnego na sali pojawia się tort, towarzyszy z reguły bardzo podniosła atmosfera: światła gasną, słychać muzyczne fanfary, a oczy wszystkich gości zwrócone są w stronę tortu. Chwila ta jest tak bardzo uroczysta ze względu na tradycję krojenia pierwszego kawałka przez Młodych – jest to ich pierwsze wspólne małżeńskie zadanie.

Więc skoro moment wzniosły, może warto zadbać o to by tort był, jak na tą chwilę przystało, wyjątkowy? Co myślicie o tortach ręcznie malowanych? Naszym zdaniem to dzieła sztuki stworzone na niestandardowym płótnie. Namalowanie takich niepowtarzalnych wzorów florystycznych, ornamentowych, czy innych zdobień, wymaga od cukiernika niepowszechnych umiejętności, dlatego też wiąże się to na ogół z podwyższeniem kosztów weselnego tortu. Ale czy dla takiego cuda nie warto zapłacić ciut więcej?

recznie-malowane-torty-slub-wesele-1

recznie-malowane-torty-slub-wesele-2

recznie-malowane-torty-slub-wesele-3

recznie-malowane-torty-slub-wesele-4


Zdjęcia: Craftsy, Sonja McLean, Hello May, Wedding Chicks, The Cake Blog, The Cake Whisperer, MODwedding, VICTORIA MADE, BRIDES MAGAZINE, Jordan Maunder Photography, Wedding Chicks, The Perfect Wedding, Cake Ink, The Cake Parlour, Colin Cowie WEDDINGS, B.LOVED.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.