Słodkie trendy 2017 roku

naked cakes wedding inspiration ślubne trendy 2017 wesele ślub tort nagie torty

W tym roku standardowe “naked cakesy” odchodzą do lamusa, a ich miejsce zajmuje wersja “mniej naga” za sprawą delikatnej warstwy lukru, śmietany bądź polewy rozmieszczonej po bokach weselnego tortu.

fitnes calypso zaspa

Dzięki takiemu zabiegowi uzyskujemy efekt półprzezroczystości, któremu z pewnością nie można odmówić fotogeniczności. W nadchodzącym, a właściwie już rozpoczynającym się sezonie ślubnym, to właśnie te torty stanowić będą najgorętszy, a zarazem najsłodszy ślubny trend. Standardowe naked cakesy stanowiły rewelacyjne rozwiązanie na weselach w bardziej sielskim klimacie, natomiast ich półprzezroczysta wersja z pewnością sprawdzi się fenomenalnie zarówno na przyjęciach w stylu rustykalnym, jak i na bardziej eleganckich wariantach.

1 naked cakes wedding inspiration ślubne trendy 2017 wesele ślub torty 2 naked cakes wedding inspiration ślubne trendy 2017 wesele ślub torty

Kolejną słodką nowością na ten sezon ślubny są torty ozdabiane za pomocą kolorowego kapiącego lukru. Trend te oczywiście może iść w parze z półprzezroczystymi nagimi tortami i z dodatkową dekoracją z wykorzystaniem owoców bądź kwiatów.

kapiacy lukier wedding inspiration ślubne trendy 2017 wesele ślub torty

Co myślicie o tych słodkich nowościach? Jakie torty znajdą się na Waszych ślubnych przyjęciach?


Zdjęcia: Kathryn Hopkins Photography, Coach House Pictures, Kelly Clare Photography, Aaron and Jillian Photography, Hillary Lee Photography, Cakes 2 Cupcakes, TRENDLAND, oh joy!, Pretty Parties, cindy’s cake creations.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.