Sharkskin czyli wesele w kolorze eleganckiej szarości

sharkskin-szary-wesele-slub-wedding-pantone-2016

Mogłoby się wydawać, że szary jest smutnym, zimnym kolorem i nie będzie pasował do ślubnych dekoracji. Jednak wręcz przeciwnie, odcień Sharkskin doda Waszemu przyjęciu wytwornej elegancji i magicznego szyku, dlatego został wybrany jednym z najgorętszych hitów, według instytutu PANTONE na nadchodzącą jesień. Z jakimi kolorami możemy go połączyć? Świetnie będzie wyglądał z odżywczą pastelową żółcią, delikatnym różem, eleganckim złotem, miętową zielenią i oczywiście ślubną bielą.

sharkskin-szary-wesele-slub-wedding-pantone-2016-11

W bukiecie ślubnym, butonierkach Pana Młodego i świadka, a także w kwiatowych dekoracjach na sali weselnej, pięknie wkomponuje się egzotyczna brunia, w postaci szarych kuleczek. Zjawiskowo będzie się prezentować także oplątwa, czyściec wełnisty czy starzec popielny.

szare-kwiaty-slub-wesele

Garnitur w kolorach szarości doda szyku Panu Młodemu, a także dzięki swojej uniwersalności, z pewnością długo posłuży na późniejszych uroczystościach. Panna Młoda może podkreślić w swoim stroju kolor przewodni, wybierając pantofle w kolorze szarości lub elegancki pasek, który stylowo ozdobi suknię ślubną. Papeteria w tych odcieniach będzie prezentować się bardzo elegancko. Także weselny tort z elementami szarości, z pewnością oczaruje Waszych gości.

sharkskin-szary-wesele-slub-wedding-pantone-2016-1

sharkskin-szary-wesele-slub-wedding-pantone-2016-2

sharkskin-szary-wesele-slub-wedding-pantone-2016-3

sharkskin-szary-wesele-slub-wedding-pantone-2016-4

sharkskin-szary-wesele-slub-wedding-pantone-2016-5

sharkskin-szary-wesele-slub-wedding-pantone-2016-6

sharkskin-szary-wesele-slub-wedding-pantone-2016-7

sharkskin-szary-wesele-slub-wedding-pantone-2016-8

Przypadły Wam do gustu inspiracje w kolorze szarości? Pozostałe najmodniejsze kolory na sezon jesień/zima 2016 znajdziecie TUTAJ.


Zdjęcia: Tulle & Chantilly, Style Me Pretty, The Knot, WEDDING SPARROW, MODwedding, Belle The Magazine, MagnoliaRouge, weddbook, Chicfetti, ONCE WED, lifebydaisy, Thistlewood Farm, VIRGIL BUNAO PHOTOGRAPHER, Lulus, Wedding Chicks, Apartment Therapy, Harriet Wilde, Playbuzz, floral ARTISTRY, Etsy, JENA RICHARDS, PANTONE.

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.