Ściana z kwiatów

sciana-z-kwiatow-slub-wesele-1
Dzisiaj czas na kolejną porcję kwiecistych dekoracji jaką są kwiatowe ściany. W zależności od Waszych upodobań i kolorów przewodnich możecie wybrać swoje ulubione kwiaty i stworzyć z nich niezapomniany wystrój. Bez wątpienia sceneria taka jest zachwycająca i szalenie romantyczna, jednak nie da się ukryć, że nie należy do najtańszych. Jednak jeśli Wasz weselny budżet pozwala Wam na taki wydatek, kwiatowa ściana z pewnością pięknie wpisze się w każdą tematykę ślubu, począwszy od glamour, poprzez vintage, aż do nawet rustykalnej.
Kwiatowa ściana będzie się pięknie prezentowała jako tło Waszej ślubnej ceremonii, w szczególności, gdy odbywać się będzie ona w plenerze.
sciana-z-kwiatow-slub-wesele-3
Bardzo korzystnym jest także ustawienie takiej ściany za stołem prezydialnym, przy którym zasiadają Państwo Młodzi. W tę stronę skierowany jest przecież wzrok gości, przez znaczną część przyjęcia, więc pięknie wykonana ściana z kwiatów, może stanowić widok zapierający dech w piersiach.
sciana-z-kwiatow-slub-wesele-115
Ścianki wykonane z żywych kwiatów wykorzystać można także, jako tło do robienia pamiątkowych zdjęć. Umieścić można je zarówno na sali, jak i w plenerze, dołączając do nich np. jakieś zabawne gadżety do robienia zdjęć. W tak przepięknej scenerii nie będzie trzeba gości namawiać do zrobienia sobie fotki….
sciana-z-kwiatow-slub-wesele-7
sciana-z-kwiatow-slub-wesele-8
sciana-z-kwiatow-slub-wesele-9
Kwiatowe ściany zaprojektować można również w wersji delikatniejszej, co prezentuje się równie pięknie i romantycznie, a zarazem jest opcją znacznie mniej obciążającą budżet weselny.
sciana-z-kwiatow-slub-wesele-2
Bardzo ciekawie prezentują się także zielone ściany, wykonane z ozdobnych liści np. paproci, traw, mchów czy gotowych syntetycznych materiałów. Ściany takie stanowią piękne tło dla napisów bądź monogramów imion Państwa Młodych.
sciana-z-kwiatow-slub-wesele-4
Uroczą propozycją jest także zastąpienie żywych dekoracji, kwiatami wykonanymi z papieru. W sprzedaży znajdziecie całe mnóstwo, zarówno kolorów, jak i rodzajów papierowych kwiatów, a co więcej jeśli cieszycie się zmysłem artystycznym i sporo dozą cierpliwości, możecie spróbować sami przygotować takie kwiaty, a następnie ustroić nimi wybraną ścianę. Piękny efekt gwarantowany!
sciana-z-kwiatow-slub-wesele-10
sciana-z-kwiatow-slub-wesele-11
sciana-z-kwiatow-slub-wesele-12
Kwiatowe ściany moje serce już kupiły, a Wasze?

Zdjęcia: Fairy FLUTTERBY, MODwedding, Confetti Daydreams, BRISBANE WEDDING WEEKLY, THE FRECKLED KEY, WEDDBOOK FR, Emmaline Bride, The knot, WEDLUXE, STYLE ME Pretty, BRIDES MAGAZINE, BRIDAL MAGAZINE, Kara’s Party Ideas, SOUTHBOUND BRIDE, Love My Dress, THE HUFFINGTON POST, Ruche shop,  RMW rock my wedding.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.