Pompony bibułowe – tania i efektowna dekoracja

pompony-wesele-slub-bibulowe-tiulowe-papierowe-wedding-pom-poms
Bibułowe pompony mogą stanowić bardzo klimatyczną i magiczną dekorację ślubu i przyjęcia weselnego, a zarazem nie zrujnują Waszego ślubnego budżetu. Możecie wykorzystać je do dekoracji za stołem Nowożeńców, a podwieszając je pod sufitem na cienkich żyłkach bądź szureczkach zyskacie ożywiającą, lekką scenerię ślubną. Cudownie prezentują się także jako ozdoba krzeseł, słodkiego stołu czy miejsca, w którym umieścicie księgę gości.
Jeśli macie wybrany kolor przewodni Waszego przyjęcia, najpiękniej będą się prezentowały w kilku pastelowych odcieniach tegoż koloru. Ciekawie będzie wyglądało również wykorzystanie kilku rozmiarów pomponów, zarówno mniejszych, jak i tych w większych formatach.

Takie bibułowe pompony, znajdziecie w większości sklepów z akcesoriami i dekoracjami ślubnymi, a także na popularnych portalach aukcyjnych, gdzie ich ceny zaczynają się od 2  zł za sztukę. Możecie także z łatwością przygotować je samemu, a poradnik jak zrobić to krok po kroku znajdziecie na dawanda.com.

Sami zobaczcie jakie wyjątkowe i niepowtarzalne scenerie można stworzyć z wykorzystaniem bibułowych pomponów.

pompony-wesele-slub-bibulowe-tiulowe-papierowe-wedding-pom-poms-1
pompony-wesele-slub-bibulowe-tiulowe-papierowe-wedding-pom-poms-2
pompony-wesele-slub-bibulowe-tiulowe-papierowe-wedding-pom-poms-3
pompony-wesele-slub-bibulowe-tiulowe-papierowe-wedding-pom-poms-4

Zdjęcia: weddingomania, Whimsical Wonderland Weddings, Etsy, HALLELUJAH WEDDINGS, Style Me PRETTY, The Knot, Wedding Chicks, CEDARWOOD WEDDINGS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.