PANTONE: Najmodniejsze kolory na sezon jesień/zima 2016

pantone-fashion-color-report-fall-2016-2017

Na początku bieżącego roku instytut PANTONE opublikował cykliczny raport dotyczący kolorów, które będą najmodniejsze w sezonie jesień-zima 2016. Proponowane barwy mają stanowić połączenie siły i pewności siebie. Wśród wyróżnionych odcieni dominują nawiązania do żywych kolorów ziemi, nieba, ale znajdziemy tam także elementy egzotyki. W większości są to bardzo żywe, dominujące barwy, które możecie łączyć zarówno ze sobą, jak i innymi odcieniami, które nie znalazły się w tym zestawieniu. Stworzą one na pewno bardzo ciekawe połączenia kolorystyczne.

pantone-jesien-zima-2016-2017

Warto zauważyć, że w opublikowanym zestawieniu, pojawił się odcień Dusty Cedar, mimo iż delikatniejszy, to nadal bardzo zbliżony i nawiązujący do koloru Marsala, który w 2015 roku stanowił największy trend, także w kolorystyce ślubnej. Ponadto proponowany na ten sezon odcień Aurora Red, stanowi dowód, że czerwień jest zawsze w modzie! Moim zdaniem najciekawiej z całego jesiennego zestawienia prezentują się odcienie Spicy Mustard i Lush Meadow, zbliżony do kolory roku 2013 – Emerald.

pantone-fashion-color-report-fall-2016

Jakie przełożenie będą miały te barwy na ślubne trendy nadchodzącego sezonu? Z pewnością wszystkie odcienie można inspirująco wykorzystać w trakcie organizacji ślubu i wesela, a w poniższych linkach znajdziecie inspiracje i propozycje na ślubne zastosowanie najgorętszych kolorów tej jesieni:

Spicy Mustard

Lush Meadow

Sharkskin

Aurora Red

A Waszym zdaniem, który kolor stanie się ślubnym trendem tej jesieni?


Zdjęcia: PANTONE.

Zapisz

Zapisz

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.