Niestandardowe bukiety ślubne

inne-bukiety-slubne-owoce-papierowe-guziki-zboze-szyszki
Jeśli szukacie alternatywy dla standardowych bukietów ślubnych przygotowaliśmy dla Was propozycje, zarówno czym zastąpić kwiaty tego wyjątkowego dnia, jak również czym je urozmaicić.
W jesienno-zimowych bukietach ślubnych, oprócz pięknych kwiatów, idealnie wpasują się szyszki sosny. Taka modyfikacja bukietu, praktycznie nie wpłynie na jego cenę, a piękny efekt gwarantowany.

inne-bukiety-slubne-owoce-papierowe-guziki-zboze-szyszki-2
Jeśli planujecie przyjęcie w stylu rustykalnym, standardowe kwiaty możecie zastąpić bukietem z kłosów zbóż. Możecie także połączyć je z polnymi kwiatami, lawendą lub pałkami trzciny.
inne-bukiety-slubne-owoce-papierowe-guziki-zboze-szyszki-1
W bukiecie Panny Młodej znaleźć mogą się także pióra, w najróżniejszych kolorach, dopasowanych do Waszego przyjęcia. Niesamowicie wyglądają wielobarwne pawie pióra, tylko od Was zależy czy wierzycie w to, że przynoszą pecha?
inne-bukiety-slubne-owoce-papierowe-guziki-zboze-szyszki-piora
Pięknie i odżywczo wyglądają także bukiety z kwiatów połączonych z owocami. Będą pasowały w szczególności, gdy planujecie wykorzystać owoce np. cytryny, limonki lub jabłka, w dekoracji sali.
inne-bukiety-slubne-owoce-papierowe-guziki-zboze-szyszki-piora-5inne-bukiety-slubne-owoce-papierowe-guziki-zboze-szyszki-piora-6
Zdecydowanie niestandardowym rozwiązaniem dla niekonwencjonalnej Panny Młodej, są bukiety ślubne wykonane z papierowych kwiatów. Możecie wybrać dowolny kolor i wzór kwiatów, albo wykonać je z papierów z wybranym nadrukiem np. muzycznymi nutami.
inne-bukiety-slubne-owoce-papierowe-guziki-zboze-szyszki-piora-1
inne-bukiety-slubne-owoce-papierowe-guziki-zboze-szyszki-piora-2
Najdziwniejszym rozwiązaniem w tym zestawieniu, zdecydowanie są bukiety ślubne stworzone z guzików, broszek i innych ozdób. Im zdobienie bardziej wymyślne i odbiegające od zwykłego guzika przy koszuli, tym bukiet będzie oryginalniejszy. Takie bukiety możecie zakupić na Etsy w cenach od 100 zł za mniejsze i prostsze bukiety do nawet 1500 zł za najbardziej wymyślne. Z miłości do rękodzieła i przy dużej ilości czasu możecie spróbować zrobić je same, a poradnik jak zrobić to krok po kroku znajdziecie na 3djewellery.co.uk.
inne-bukiety-slubne-owoce-papierowe-guziki-zboze-szyszki-piora-3
inne-bukiety-slubne-owoce-papierowe-guziki-zboze-szyszki-piora-4
Do wszystkich ślubnych bukietów, zarówno z guzików, piór, kłosów zbóż, papierowych kwiatów czy owoców, dopasować możecie butonierki dla Pana Młodego.
inne-bukiety-slubne-owoce-papierowe-guziki-zboze-szyszki-piora-butonierki
Co myślicie o takich alternatywach dla ślubnych bukietów? Wybieracie standardowe rozwiązania czy planujecie zaszaleć w kwestii kwiatowych dodatków?

Zdjęcia: oneWed, Etsy, Collin Cowie Weddings, Wedding Chicks, Hey Wedding Lady, Elegant Wedding Invites, BRIDAL GUIDE, Anastasiya Belik, mywedding, Magnolia ROUGE, Sarah Hooker Photography, burnetts boards, BRIDES MAGAZINE, Deer Pearl Flowers, The Unreal Bride.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.