Astralne wesele, czyli o miłości w gwiazdach zapisanej

gwiezdny-slub-astralny-motyw-przewodni-wesele

Sylwestrowe pokazy fajerwerków były okazją by spojrzeć w niebo i to w tym klimacie pozostaniemy przy okazji ślubnego motywu gwieździstego nieba. Stylistyka astralna pozwala na stworzenie bardzo romantycznej scenerii ślubnej. Przeważające kolory, które wykorzystać można zarówno na etapie wyboru papeterii ślubnej, dodatków i dekoracji to granat, który współgra ze złotem i ślubną bielą. Takiemu zestawieniu kolorystycznemu z pewnością nikt nie odmówi elegancji.

kolory-astralne-wesele

Astralny motyw przewodni może pojawić się w strojach Państwa Młodych, w postaci dekoracji we włosy i biżuterii dla Niej, a spinek do mankietów, zegarka czy gwiezdnej muszki dla Niego.

bizuteria-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym
Dla przyszłej Panny Młodej astralne paznokcie mogą być idealnym podkreśleniem ślubnego stylu. Taki manicure możecie stworzyć między innymi z wykorzystaniem lakierów hybrydowych NeoNail Galaxy Glitter, które zapewnią Waszym paznokciom iście gwiezdny efekt. Lakiery hybrydowe są bardzo wygodnym rozwiązaniem na dzień ślubu ze względu na swoją trwałość – unikniecie zbędnego przecież w dniu ślubu stresu że Wasz lakier odpryśnie w ostatniej chwili, podczas zapinania suwaka sukni ślubnej.

paznokcie-ksiega-gosci-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

Wasza świadkowa również może pojawić się w kreacji podkreślającej kosmiczny motyw przewodni. Sukienki w takich odcieniach pasują do wielu karnacji, a ponadto wyszczuplają i wysmuklają sylwetkę. Ponadto taka suknia prezentuje się wyjątkowo i Wasza świadkowa może wyróżniać się na tle sukienek innych gości, bo przecież nie chcemy chyba wciskać naszych świadkowych w straszne sukienki w najdziwniejszych kolorach i fasonach, rodem z amerykańskich komedii!

sukienka-dla-druhny-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

Goście mogą otrzymać zaproszenia z motywem gwieździstego nieba, co wprowadzi ich w klimat uroczystości już na długo przed jej terminem. Papeteria ślubna w astralnych odcieniach granatu i złota wygląda naprawdę niepowtarzalnie.

zaproszenia-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

Gwiezdne dekoracje na sali weselnej to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Zapewnią romantyczną atmosferę i niepowtarzalną ślubną scenerię. Mogą być to wiszące girlandy gwiazd lub delikatne lampki zamontowane pod sufitem imitujące drogę mleczną. Najcudowniejszym rozwiązaniem byłaby oczywiście możliwość zabawy pod prawdziwymi gwiazdami, jednak co oczywiste w naszych warunkach pogodowych, impreza pod gołym niebem jest dość ryzykownym rozwiązaniem, jednak nie niemożliwym.

slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

Przed salą możecie ustawić powitalne tablice dla gości, które podkreślą charakter uroczystości już na wejściu. Może znaleźć się na nich powitanie gości, podziękowanie że są z Wami obecni w tym wyjątkowym dniu czy jakieś ślubne motto lub cytat.

tablice-powitalne-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznymRozplanowanie gości na sali weselnej w astralnej stylistyce będzie pasowało do wybranej papeterii. Przy ciemnym tle warto zadbać o czytelność nazwisk gości, nie należy się jednak o to martwić wybierając bardzo kontrastujący kolor czcionki np. biały lub złoty.

plan-usadzenia-gosci-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

Zamiast standardowych numerów stołów weselnych możecie zdecydować się na nazwy odwołujące się do planet, galaktyk czy konstelacji – z pewnością będzie to ciekawszym i mniej oklepanym rozwiązaniem!

numery-stolow-ksiega-gosci-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

W znalezieniu miejsc przy stołach pomogą gościom winietki, przygotowane w tym samym stylu, jak pozostała ślubna papeteria. Na rzecz astralnego motywu możecie zrezygnować ze standardowego kształtu winietek, a wybrać np. formę gwiazdek.

winietki-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

Przygotowując nakrycia ślubnych stołów warto również podkreślić kolory przewodnie, decydując się na odpowiednie bieżniki, dekoracje, świeczniki i wazony. W otoczeniu granatowo-złotych dekoracji szykownie zaprezentują się białe bukiety kwiatów na stołach. Karty menu można łatwo dopasować do pozostałej papeterii i umieścić na nakryciach dla gości lub w kilku centralnych miejscach stołu.

nakrycia-stolow-ksiega-gosci-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

By nawet po wielu latach ślubne życzenia od Waszych gości nadal były żywe, nie zapomnijcie o weselnej księdze gości, oczywiście również dopasowanej do stylu przyjęcia. Różne inspiracje na weselne księgi gości znajdziecie TUTAJ.

ksiega-gosci-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

W nich można się zakochać! Torty udekorowane zgodnie z motywem astralnym wyglądają magicznie! Na ślubach najczęściej spotyka się torty w kolorze białym z ewentualnymi kolorowymi dekoracjami, a zobaczcie jak pięknie i elegancko może prezentować się granatowy tort!

tort-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

Jeśli jednak nie jesteście przekonane do tak odważnego odejścia od klasycznego wyglądu tortu interesującą propozycją są gwiezdne toppery na tort.

topper-na-tort-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

Słodkości nigdy nie za wiele, więc oprócz tortu można wybrać wiele innych astralnych słodyczy, takich jak eleganckie lizaki, makaroniki czy proste ciasteczka.

slodkosci-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

W wirze ślubnych przygotowań nie zapomnijcie o drobnych upominkach dla gości w podziękowaniu za ich obecność. Mogą być to piękne świeczki, mieszanki herbat lub rozgrzewające kakao na długie noce pod rozgwieżdżonym niebem.

prezenty-dla-gosci-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

Ciekawą atrakcją, która współgrać będzie z charakterem uroczystości mogą być zimne ognie, stanowiące magiczne tło do ślubnych zdjęć lub pokaz sztucznych ogni i fajerwerków, który będzie stanowił kolejną okazję by spojrzeć w niebo…

zimne-ognie-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

A po ślubie? Pozostaje nam sesja ślubna pod gwieździstym niebem lub z humorem na tle astralnych dekoracji! Efekty takiej sesji mogą trafić do gości w formie płytki ze zdjęciami stanowiącej podziękowanie za ich obecność na ślubie.

sesja-slub-z-motywem-gwiazd-nieba-astralnym-drogi-mlecznej-kosmicznym

A gdzie szukać papeterii, dodatków i dekoracji w stylistyce rozgwieżdżonego nieba? Poniżej znajdziecie kilka gotowych propozycji – wystarczy kliknąć w zdjęcie i zamówić!

zaproszenie-slubne-wesele-gwiazdy-niebo-konstelacja-astralne-weddings-factory zaproszenie-slubne-wesele-gwiazdy-niebo-konstelacja-astralne-weddings-factory-3 zaproszenia-slubne-cartolina-gwiazdy gwiazdy-zaproszenia-slubne mucha-slub-wesele-niebo-gwiazdy-konstelacja-gwiezdziste-niebo mucha-slub-wesele-niebo-gwiazdy-konstelacja-gwiezdziste-niebo-1 gwiazdy-wesele-slub-rozgwiezdzone-niebo-topper-na-tort gwiazdy-wesele-slub-rozgwiezdzone-niebo-spinki-do-mankietow gwiazdy-wesele-slub-rozgwiezdzone-niebo-plakat-ksiega-gosci gwiazdy-wesele-slub-rozgwiezdzone-niebo-kolczyki-gwiazdy gwiazdy-wesele-slub-rozgwiezdzone-niebo-klipsy-do-butow-gwiazdy-gwiazdki gwiazdy-wesele-slub-rozgwiezdzone-niebo-girlanda slub-wesele-girlanda-srebrna-gwiazdy slub-wesele-girlanda-zlota-gwiazdy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co myślicie o astralnym motywie przewodnim ślubu? Może spotkałyście się już z przyjęciem w takiej stylistyce?


Zdjęcia: eartables, art fire, Etsy, REBECCA BORG, Nails Designs, Trends-Style, Neo Nail, elegantweddinginvites, Max Wanger, Meg Ruth Photo, BRINTON STUDIOS, Colin Cowie Weddings, Emmaline Bride, caroline tran, paper street press, Soumya’s invitattions, Dawanda, Cartolina, Artirea, ŚLUB & PAPIER, kg design, AliExpress, SHOW ROOM.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.