Mech w ślubnej dekoracji

moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-1
Uwielbiacie dodatki inspirowane naturą? Wykorzystajcie na swoim ślubie i weselu dekoracje wykonane z mchu! Jest on pięknym i idealnym nawiązaniem do przyrody i przeniesie Waszych gości w magiczny klimat. Będzie idealną ozdobą wesela w stylu rustykalnym, boho, vintage, a nawet nowoczesnym. Można go pięknie łączyć z najróżniejszymi kwiatami, ale moim zdaniem najlepiej prezentuje się z białymi.
Mech będzie także idealną dekoracją jeśli stawiacie na motyw przewodni z dodatkami w kolorze zielonym. Można wykorzystać go do stworzenia inicjałów Młodej Pary lub miłosnych napisów, wykonać z niego całą ścianę, która będzie stanowić weselne tło za stołem prezydialnym lub stworzyć z niego milion innych ślubnych dekoracji. Numery weselnych stołów wykonane z mchu są absolutnym hitem, podobnie jak wiszące mchowe girlandy kul. Ciekawie prezentują się mchowe bieżniki na stołach gości czy plany sali z użyciem mchu. Zwróćcie uwagę jak świetnie prezentuje się także w połączeniu z geometrycznymi szklanymi terrariami, o których więcej możecie poczytać TUTAJ.
Ja już zakochałam się w dekoracjach i dodatkach wykonanych z mchu, a Wy?
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-2
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-3
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-4
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-5
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-6
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-7
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-8
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-9
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-10
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-11
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-12
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-13
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-14
moss-wedding-decoration-mech-dekoracje-wesele-slub-15

Zdjęcia: BRIDES MAGAZINE, MON CHERI BRIDALS, Teresa’s Plants, Fifty Flowers, Wedding Chicks, the WEDDING scoop, Słodkie fantazje, Sand or Sugar, Etsy, INTIMATE WEDDINGS, Ruffled, MODwedding, Style Me Pretty, HGTV, Elizabeth Anne Designs, Deer Pearl Flowers, Wedding Dates, Rustic Wedding Guide, Shakirova Julia, WILDABOUT, mywedding, Happy Chantilly, Emmaline Bride, Save On Crafts, Tulips & Toadstools, StoryBoard Wedding, Lights fo all occasions, modern weddings hawaii, OneWed, Every Last Detail, Junebug Weddings.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.