Ślubne trendy 2017: Marmur

glowne-marmur-wesele-slub-marble-wedding
Szukacie motywu dla Waszego ślubu, który jeszcze nie zdążył się oklepać? Chcecie wyprzedzić nadchodzące ślubne trendy? Panie i Panowie przedstawiam Wam marmur! Szalenie elegancki, romantyczny, po prostu wspaniały! Taki motyw pozwala na wprowadzenie dowolnych kolorów, pięknie prezentuje się ze złotem i błyskiem metalicznych dodatków. Ponadto nie musicie decydować się na standardowe marmurowe wzory w barwach szarości, ale możecie także poszaleć z odcieniami różu czy błękitu. Wykorzystać go można zarówno podczas wyboru papeterii, dekoracji, czy stylizacji.

ZAPROSZENIA

Zaproszeń i papeterii w stylu marmurowym szukać możecie na: lawendowybazar.pl od 4,5 zł za sztukę lub na papel.pl od 6 zł.
zaproszenia-marmur-wesele-slub-marble-wedding-invitations
TORTY
tort-marmur-wesele-slub-marble-wedding
tort-marmur-wesele-slub-marble-wedding-cake
SŁODKI STÓŁ
slodki-stol-marmur-wesele-slub-marble-wedding
TABLICE POWITALNE
tablica-powitalna-marmur-wesele-slub-marble-wedding
PLAN GOŚCI
rozplanowanie-gosci-marmur-wesele-slub-marble-wedding
NUMERACJA STOŁÓW
Numery stołów wykonane z marmuru możecie kupić na Etsy.com od 21 zł za sztukę.
numeracja-stolow-marmur-wesele-slub-marble-wedding
WINIETKI
Możecie zdecydować się na piękne i niepowtarzalne winietki na sześciokątnych bądź prostokątnych marmurowych formach, które znajdziecie na przykład na ETSY już od 8 zł za sztukę lub wybrać wydruk na papeterii imitującej swoim wzorem marmur.
winietki-marmur-wesele-slub-marble-wedding
PAZNOKCIE PANNY MŁODEJ
paznokcie-marmur-wesele-slub-marble-wedding
BIŻUTERIA PANNY MŁODEJ
Biżuterię, która w kreacji Panny Młodej podkreśli marmurowy charakter uroczystości i przyjęcia weselnego znajdziecie między innymi na AliExpress.com, lawendowybazar.pl i Blinkshop.pl już od 10 zł.
bizuteria
SPINKI DO MANKIETÓW
Także w stroju Pana Młodego pojawić się mogą marmurowe dodatki, w postaci spinek do mankietów, które zakupić można między innymi na Zazzle.
spinki-do-mankietow-marmur-wesele
BALONY
Balony w marmurowe wzory stanowić mogą ciekawą dekorację ścianki do robienia pamiątkowych zdjęć, słodkiego stołu lub innych miejsc, w których zechcecie podkreślić Wasz motyw przewodni. Znajdziecie je między innymi na czy OH HAPPY DAY w cenach około 5 zł za sztukę.
balony-marmur-wesele-slub-marble-wedding

Zdjęcia: NOT ON THE HIGH STREET, Morgan Blake of Three Pennies, perfect wedding guide, the perfect palette, shane&lauren PHOTOGRAPHY, Sugared Saffron Cake Studio, Cake Stand Bakery, JESSICA COOPER WEDDINGS PORTRAITS, Lost in Love Photography, Modern Wedding, Wilton, GREEN WEDDING SHOES, Tara McMullen Photography, WEDLUXE, Cakes Decor, Mikkel Paige, Felicitations, Etsy, OH SO BEAUTIFUL PAPER.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.