Lush Meadow połączony ze złotymi akcentami

lush-meadow-pantone-fashion-color-report-2016-wesele-wedding-3

Pierwsza propozycja wykorzystania najmodniejszych kolorów, według raportu instytutu PANTONE, na tegoroczną jesień. W roli głównej kolor Lush Meadow, czyli szmaragdowa zieleń, którą proponuję połączyć ze złotymi akcentami.

lush-meadow-pantone-fashion-color-report-2016-wesele-wedding

Jak sama nazwa koloru sugeruje, odwołuje się on do bujnych łąk. Lush Meadow przywodzi na myśl świeże botaniczne akcenty, jednocześnie niosąc ze sobą wyrafinowaną elegancję. Jest to bardzo głęboka zieleń, która w połączeniu ze złotymi i oczywistymi na ślubie białymi akcentami, zapewni bardzo gustowną i romantyczną scenerię weselną. W bukiecie ślubnym Panny Młodej najpiękniej zaprezentują się makówki i liście paproci w kolorze ciemnozielonym.

zielone-kwiaty-slub-wesele-bukiet

Do jakich ślubnych akcentów można go wprowadzić? Pięknie będzie się prezentowała papeteria ślubna w tych barwach ożywiona złotymi czcionkami. Możecie także zaszaleć z ciemnozieloną muchą i spinkami do mankietów Pana Młodego, a nawet butami Panny Młodej. Torty z wykorzystaniem ciemnozielonych i złotych akcentów wyglądają naprawdę nieszablonowo, a zarazem wytwornie. Także sukienki w odcieniach Lush Meadow będą się pięknie prezentowały na Waszej świadkowej lub druhnach.

lush-meadow-pantone-fashion-color-report-2016-wesele-wedding-4

lush-meadow-pantone-fashion-color-report-2016-wesele-wedding-1

lush-meadow-pantone-fashion-color-report-2016-wesele-wedding-2

Wszystkie kolory proponowane przez instytut PANTONE, na zbliżający się wielkimi krokami sezon jesienno- zimowy, znajdziecie TUTAJ.


Zdjęcia: Catch my party, BRIDES OF ADELAIDE, OH SO BEAUTIFUL PAPER, WOODY DANIELS, Green Wedding Shoes, weddbook, Belasia Cakes Design, the Bride Link, WEDDINGWIRE, Southern WEDDINGS, PANTONE. 

 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.