Kwiatowe huśtawki

floral-swings-wedding-kwiatowe-hustawki-wesele-slub

Czy w wirze ślubnych przygotowań nie marzycie czasem by cofnąć się do beztroskich dziecięcych lat i zapomnieć o wszystkim bujając się na huśtawce? A co myślicie o pomyśle wykorzystania huśtawek jako dekoracji Waszego przyjęcia ślubnego? Najpiękniej prezentują się te, dekorowane żywymi kwiatami. Będą idealnie pasować do przyjęcia w klimacie romantycznym, rustykalnym, boho czy vintage. Taka dekoracja jest niedroga w wykonaniu, a bardzo praktyczna. Kwiatowe huśtawki mogą stanowić niezwykłe tło do zdjęć Panny Młodej.

floral-swings-wedding-kwiatowe-hustawki-wesele-slub-1

Również Para Młoda może zapewnić sobie niezapomniane ujęcia z wykorzystaniem takich dekoracji.

floral-swings-wedding-kwiatowe-hustawki-wesele-slub-2

floral-swings-wedding-kwiatowe-hustawki-wesele-slub-3

Dzieci obecne na przyjęciu również będą zachwycone z kwiatowych huśtawek! Jeśli jednak przygotowujecie je z myślą o najmłodszych, nie zapomnijcie o zamontowaniu ich na niższej wysokości, tak by dzieci mogły z nich łatwiej i bezpieczniej korzystać.

floral-swings-wedding-kwiatowe-hustawki-wesele-slub-5

Poza delikatnymi kwiatowymi huśtawkami romantycznie prezentują się także te, solidniejsze z oparciem. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie takiej bujaczki jako weselną księgę gości, na której Wasi bliscy mogliby pozostawiać pamiątkowe wpisy i życzenia. Taką huśtawkę po zakończonym przyjęciu możecie przenieść do Waszego ogrodu, bądź na taras, dzięki czemu wspomnienia ze ślubu będą żywe na lata.

floral-swings-wedding-kwiatowe-hustawki-wesele-slub-4


Zdjęcie: Elisabeth Anne DESIGNS, Tamiz Photography, the french bouquet, GREEN WEDDING SHOES, Jenny Sun, burnets boards, Love My Dress, MODwedding, Love by Serena, JINZA COUTURE BRIDAL, Amy Columbus Photography.

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.