Krótka sukienka ślubna

sukienka-slubna-krotka-na-przebranie-po-polnocy
Suknia ślubna powinna być spełnieniem marzeń każdej Panny Młodej, bo przecież wierzymy w to, że tylko raz w życiu będziemy miały okazję ją założyć! Ale czy suknia ślubna musi być tylko jedna? Oczywiście, że nie! Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest posiadanie dwóch sukienek ślubnych. Pierwsza posłuży nam w trakcie zawierania przysięgi małżeńskiej, na początku przyjęcia weselnego i zabawy, natomiast drugą możecie założyć po oczepinach, by wytańczyć się w wygodniejszej, krótszej sukience, bez obawy o to, że w tańcu pozahaczacie dół sukni. Krótka sukienka na przebranie daje także komfort i spokój, że jeśli nasza długa suknia, okaże się po pewnym czasie niewygodna, bądź w sytuacji gdy ją niefortunnie poplamimy ślubnym barszczykiem, możemy założyć tą drugą, nie psując sobie zabawy. Jeśli jednak nie wyobrażacie sobie, by w trakcie weselnego przyjęcia, przebrać się w inną suknię, to tę krótszą możecie założyć np. na poprawiny. Takie krótkie sukienki ślubne potrafią być równie piękne, jak standardowe długie, same zobaczcie! Dziś przeszukaliśmy ofertę polskich projektantów i popularnych sklepów, w poszukiwaniu idealnych sukienek ślubnych, w wersji mini.
Zjawiskowe krótkie sukienki znajdziecie m.in. w:

viola-piekut-krotkie-sukienki-lsubne

viola-piekut-krotkie-sukienki-slubne

 

juda-pietkiewicz-1

juda-pietkiewicz-2

 

agnieszka-swiatly-2016

 

milita-nikonorov-wedding-dress

 

laila-sylwia-kopczynska

atelier-twardowska-elisabeth

 

  • piękne krótkie sukienki ślubne możecie znaleźć także w sklepie internetowym asos:

ASOS BRIDAL Long Sleeve Mini Dress – 213,33 € (asos)

asos-bridal-long-sleeve-lace-mini-dress-21333-e

ASOS BRIDAL Crystal Sweetheart Midi Prom Dress 239,99 € (asos)

asos-bridal-crystal-sweetheart-midi-prom-dress-23999-e

Chi Chi London Petite High Neck Cutwork Mini Prom Dress – 86,66 € (asos)

chi-chi-london-petite-high-neck-cutwork-mini-prom-dress-8666-e

  • a kilka ślicznotek znajdziecie nawet na zalando:

 

luxuar-fashion-1259-zl
chi-chi-london-419-zl
tfnc-new-paris-299
laona-5032-zl
Moim zdaniem krótka sukienka na przebranie jest bardzo dobrym pomysłem – sama korzystałam z tego rozwiązania po oczepinach, dzięki czemu czułam się bardzo komfortowo i oczywiście mogłam się porządnie wytańczyć na własnym ślubie! A Wy decydujecie się na zmianę sukienki podczas wesela? A może idziecie do ślubu w krótkiej kreacji? Jak wyglądają Wasze sukienki ślubne?

Zdjęcia:  Viola Piekut, Juda-Pietkiewicz, Karolina Twardowska Atelier, Agnieszka Światły, Milita Nikonorov, Sylwia Kopczyńska, zalando, asos.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.