Koronkowe tatuaże zdobiące plecy sukni ślubnej

zdobione-plecy-sukienka-slubna

Koronkowe tatuaże na plecach sukienek stały się absolutnym hitem w stylizacjach ślubnych. Wzory kwiatów, liści, winorośli lub motyli na transparentnym tiulu bądź siateczce prezentują się zjawiskowo. Takie implikacje dodają kreacji eteryczności i romantyczności, jednocześnie stwarzając wrażenie malowideł na skórze Panny Młodej. Wyszywane zdobienia mogą się pojawić także w innych elementach sukienki ślubnej np. na rękawach. Decydując się na taki koronkowy tatuaż na sukni, warto przemyśleć kwestię upięcia fryzury. Nie chcemy przecież by długie rozpuszczone włosy przykryły takie implikacje, dlatego lepiej sprawdzą się delikatne upięcia bądź koki. Suknie z najróżniejszymi koronkowymi zdobieniami na plecach dostępne są w większości salonów sukien ślubnych, wiec jest w w czym wybierać. Same zobaczcie jak pięknie mogą się prezentować koronkowe tatuaże!

zdobione-plecy-sukienka-slubna-1

zdobione-plecy-sukienka-slubna-2

zdobione-plecy-sukienka-slubna-3

zdobione-plecy-sukienka-slubna-4

zdobione-plecy-sukienka-slubna-5

zdobione-plecy-sukienka-slubna-6

Zdecydowałybyście się na takie implikacje na Waszej ślubnej sukni? Jakie fasony sukienek wybieracie na ten wielki dzień?


Zdjęcia: Pretty Happy Love, BONNY BRIDAL, Thomas Iannaccone; John Aquino, FEMALE, JUSTIN ALEXANDER BRIDAL, MAGGIE SOTTERO, PRONOVIAS BARCELONA. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.