Kolorowe włosy Panny Młodej

kolorowe-wlosy-panny-mlodej-slub-rozowe-niebieskie-fioletowe-wlosy-glowne

Czy w dniu ślubu każda z nas musi wyglądać jak klasyczna Panna Młoda i nie może sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa? Skądże! Panie z rock’n’rollową duszą, mogą dać wyraz swojej indywidualności, idąc do ołtarza w kolorowych włosach!

kolorowe-wlosy-panny-mlodej-slub-rozowe-niebieskie-fioletowe-wlosy-4

Jeśli dzień ślubu coraz bliżej, na Waszej głowie wciąż kolory tęczy, a w tle słychać mamę z babcią błagające, byś chociaż na jeden dzień w życiu, zrezygnowała z tej szalonej fryzury to nie poddawajcie się, bo kiedy jak nie na ślubie podkreślić swoją indywidualność? Zastanówcie się czy wolicie iść do ślubu słysząc szepty niezadowolenia ciotek z fryzury, ale czując się sobą czy ugiąć się pod presją zmiany koloru, a w dniu ślubu patrzeć w lustro nie poznając siebie? Co więcej Panna Młoda nawet w najbardziej płomiennym kolorze włosów może prezentować się bardzo sensualnie i romantycznie, same zobaczcie!

kolorowe-wlosy-panny-mlodej-slub-rozowe-niebieskie-fioletowe-wlosy

kolorowe-wlosy-panny-mlodej-slub-rozowe-niebieskie-fioletowe-wlosy-1

kolorowe-wlosy-panny-mlodej-slub-rozowe-niebieskie-fioletowe-wlosy-2

kolorowe-wlosy-panny-mlodej-slub-rozowe-niebieskie-fioletowe-wlosy-3


Zdjęcia: Ben Q Photography, GREEN WEDDING SHOES, En Route Photography, ROCK N ROLL BRIDE, Lara Hotz Photography, burnetts boards, Trend Frenzy, Zoe Burnett, BuzzFeed, Clara Richardson Photography, Amy Cloud Photography, Karen Buckle Photography, Izzy Hudgins Photography, Tanya Volkova, Elizabeth in Love Photography, Michelle Johnson Photography, Hannah Duffy, Amber Gress, Phil Chester.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.