Jak zorganizować wesele z motywem podróży

podroznicze-wesele-slub-motyw-temat-podroz

Jeśli połączyła Was wspólna pasja i kochacie podróże, to możecie wykorzystać miłość do zwiedzania świata jako motyw przewodni Waszego ślubu i wesela. Taki temat jest jak najbardziej odpowiedni, bo czyż małżeństwo nie jest najpiękniejszą, najciekawszą, a zarazem najmniej przewidywalną podróżą, jaka może nas spotkać? Jak stworzyć taką ślubną scenerię? Globusy, mapy świata, kompasy, stare torby podróżne czy nawiązania do środków transportu, jak samolociki czy stateczki, zapewnią Wam niezapomniane dekoracje ślubne.

podroznicze-wesele-slub-motyw-temat-podroz-2

Ciekawym pomysłem jest stworzenie drogowskazów, z odległościami do Waszych ulubionych kierunków podróży, a także miejsc z których w głównej mierze, przybyli Wasi goście.

podroznicze-wesele-slub-motyw-temat-podroz-1

Zamiast standardowej tablicy z rozplanowaniem gości na sali weselnej możecie stworzyć tablicę odlotów, kierującą bliskich do ich miejsc przy stołach.

podroznicze-wesele-slub-motyw-temat-podroz-3

Torty z podróżniczymi zdobieniami bądź topperami z pewnością będą się świetnie prezentowały.
podroznicze-wesele-slub-motyw-temat-podroz-5
Jako weselną księgę gości wykorzystać możecie globus lub mapę świata, na których Wasi goście będą mogli pozostawić pamiątkowy wpis. Takie księgi gości z łatwością znajdziecie w sklepie internetowym Etsy, a ich koszt prezentowaliśmy TUTAJ.
podroznicze-wesele-slub-motyw-temat-podroz-4
Papeteria ślubna z motywem podróży dopełni weselnego szyku. Zaproszenia, winietki, księgi gości, zawieszki na alkohol i inne papierowe dodatki w podróżniczym stylu znajdziecie np. na PROJEKT Ślub, najlepsze zaproszenia, ROBIMY ŚLUBY czy ŚLUB & PAPIER, ale indywidualny podróżniczy projekt stworzy dla Was większość pracowni poligraficznych lub firm zajmujących się papeterią ślubną.
podroznicze-wesele-slub-motyw-temat-podroz-6
podroznicze-wesele-slub-motyw-temat-podroz-7
W kreację Pana Młodego idealnie wpasują się spinki do mankietów z wzorem mapy świata, które znajdziecie np. na DaWanda już od 50 zł.
podroznicze-wesele-slub-motyw-temat-podroz-8
W organizacji wesela podróżniczego interesującym rozwiązaniem będzie nadanie weselnym stołom dla gości nazw miast albo krajów, które są Waszymi ulubionymi kierunkami podróży. Decydując się na takie rozwiązanie możecie także stworzyć odpowiadającą nazwom stołów, tablicę z rozplanowaniem gości na sali, w formie mapy świata.
podroznicze-wesele-slub-motyw-temat-podroz-9
Jako prezenty dla gości, możecie wybrać otwieracze w formie uroczych samolocików, które znajdziecie na AliExpress po 7 zł za sztukę.
podroznicze-wesele-slub-motyw-temat-podroz-10
Babeczki ozdobione lukrowanymi samolocikami lub pikerami z motywem mapy świata wpiszą się w podróżniczą scenerię przyjęcia.
podroznicze-wesele-slub-motyw-temat-podroz-11

Zdjęcia: Style of Sam, SOUTHBOUND BRIDE, Etsy, you mean the world to me, The every last detail, Green Wedding Shoes, BRIT+CO, Marianne Wilson Photography, Kara’s Party Ideas, Etsy,

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.