Harmonogram przygotowań ślubnych

harmonogram-przygotowan-slubnych-1

W organizacji ślubu pamiętać należy o tak wielu rzeczach, że łatwo jest się pogubić w natłoku zadań albo o czymś zapomnieć. Prostym rozwiązaniem na uporządkowanie ślubnych i weselnych przygotowań jest stworzenie harmonogramu zadań, który pozwoli Wam systematycznie “odhaczać” kolejne etapy organizacji. Taki terminarz możecie przygotować samodzielnie albo skorzystać z zamieszczonego poniżej wzoru, który dla Was przygotowałam. Harmonogram podzielony jest na okresy organizacyjne, począwszy od 15 miesięcy przed ślubem, aż do samego ślubu, tak byście mogli na spokojnie wykonać poszczególne zadania.

harmonogram-przygotowan-slubnych-weselnych-1

Co jeśli do Waszego ślubu zostało więcej czasu niż 15 miesięcy, a Wy już nie możecie się doczekać, by rozpocząć przygotowania? Nic nie stoi na przeszkodzie byście już teraz ruszyli z organizacją! Im szybciej się zabierzecie za pewne sprawy, tym większą dowolność będziecie mieli w wyborze podwykonawców i możecie być pewni, że Wasza wymarzona sala weselna lub ulubiony fotograf, nie odmówi Wam ze względu na brak dostępnych terminów! A w sytuacji gdy Wasz ślub już duuużo bliżej np. za 4 miesiące, a Wy dopiero rozpoczynacie organizację, możecie również skorzystać z ślubnego terminarza, jednak musicie dostosować indywidualnie do siebie zakresy czasowe i organizować wszystko w odrobinę szybszym tempie.

Mam nadzieję, że harmonogram zapewni Wam organizacyjny ład i spokój, że wszystko macie pod kontrolą i o niczym nie zapomnicie! Do pobrania czekają na Was harmonogram przygotowań do ślubu konkordatowego i cywilnego, a każdy w trosce o Waszą wygodę w dwóch wersjach: poziomej i pionowej. Powodzenia w ślubnej organizacji!

Zapisz

Zapisz

Zobacz także

3 Comments

  1. Super harmonogram! W końcu jakiś z realnymi datami, w których faktycznie można zdążyć coś przygotować… Dziekuję!

  2. Kochana, bardzo się cieszę, niech harmonogram służy i powodzenia w organizacji wymarzonego wesela!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.