Ślubne trendy 2017: Geometryczne bryły

geometryczne-bryly-na-weselu-13
Planujecie wesele w nowoczesnym stylu? Nie boicie się odważnych, a zarazem nieoklepanych rozwiązań? Zdecydujcie się na wybór geometrycznych brył jako motyw przewodni Waszego przyjęcia weselnego! Takie geometryczne dekoracje wykorzystać można na milion sposobów.
Przepięknie prezentują się szklane geometryczne terraria wykorzystane w formie wazonów lub kwietników. Moim zdaniem najlepiej wyglądają te, w kolorze miedzianym lub złotym. W połączeniu z Waszymi ulubionymi kwiatami mogą stworzyć dekorację, która zainspiruje Waszych gości i na długo pozostanie w ich pamięci.
geometryczne-bryly-na-weselu-11
geometryczne-bryly-na-weselu-12
Geometryczne bryły wykorzystać możecie również jako świeczniki. Z pewnością wyjątkowo rozświetlą Wasze przyjęcie. Co więcej by zastosować takie geometryczne bryły, nie musicie decydować się na nowoczesny styl wesela. Zobaczcie jak pięknie pasują do drewnianych dodatków charakterystycznych między innymi dla wesel rustykalnych.
geometryczne-bryly-na-weselu-10
Bryły geometryczne zastosować możecie także do numeracji stołów weselnych, przy których zasiądą goście weselni.
geometryczne-bryly-na-weselu-1
Co więcej w takich szklanych terrariach umieścić możecie ślubne obrączki. Będą się ciekawie prezentować zarówno podczas sesji zdjęciowej, jak i pełniąc funkcję poduszeczek pod obrączki w trakcie ceremonii ślubnej.
geometryczne-bryly-na-weselu-4
Geometryczne bryły można także podwiesić pod sufitem na Waszym weselnym przyjęciu. Jeśli zdecydujecie się dodatkowo udekorować je kwiatami, jesteśmy przekonani, że będą wyglądać nadzwyczajnie.
geometryczne-bryly-na-weselu-8
Dodatkowo foremne bryły przystrojone kwiatami stanowić mogą dekorację ściany za Parą Młodą albo ciekawe tło do zdjęć.
geometryczne-bryly-na-weselu-9
Jeśli zastanawiacie się w czym umieszczać kartki weselne z życzeniami od gości, tu także z pomocą mogą przyjść szklane geometryczne terraria. Geometryczny motyw przewodni wykorzystać można także projektując tablicę informującą gości o ich miejscach przy stołach weselnych.
geometryczne-bryly-na-weselu-2
Jeżeli spodobały się Wam poprzednie propozycje, to może zdecydujecie się także na winietki, które będą świetnie pasowały do takich dekoracji.
geometryczne-bryly-na-weselu-6
Projektując karty menu również możecie wykorzystać geometryczne wzory, dostosowując do nich Waszą ślubną kolorystykę.
geometryczne-bryly-na-weselu-3
Dla odważnych proponujemy geometryczne dekoracje na torcie weselnym, ręcznie malowane wzory bądź geometryczne toppery na tort.
geometryczne-bryly-na-weselu-7
Także słodki stół może być stworzony w oparciu o geometryczne kształty. Bardzo ciekawie prezentują się słodkości w takich kształtach.
geometryczne-bryly-na-weselu-5
Niestety takie geometryczne dekoracje poza tym, że wyglądają świetnie, nie należą do najtańszych. W polskich sklepach geometryczne bryły i terraria znaleźć możecie w: AGNETHA.HOME, poniżej prezentujemy dwa modele, które będą pięknie pasowały do Waszego przyjęcia.
agnetha-home
Ciekawe wzory szklanych terrariów, w odrobinę rozsądniejszych kwotach, znajdziecie w butiku Szklarnia.
szklarnia
Najtańsze geometryczne dekoracje zdołałam znaleźć w sklepie internetowym Etsy. Poniżej prezentuję Wam wybrane propozycje od BlissfulPerfections, jednak na Etsy znajdziecie jeszcze wiele innych brył i terrariów w korzystnych cenach.
blissful-perfections
Jeśli lubicie własnoręczne wykonywanie dekoracji, to może zainspirują Was gotowe tutoriale, jak samodzielnie stworzyć geometryczne dekoracje na Wasze przyjęcie: 123. Nam do gustu w szczególności przypadł ostatni filmik o tworzeniu dekoracji z rurek do napojów – możecie je wykorzystać w formie wiszących dekoracji weselnych.

Zdjęcia: 100layercake, Deer Pearl Flowers, Perfect Wedding, Ruffled, junebug WEDDINGS, burnetts boards, BRIDES OF ADELAIDE, BRIT+CO, SOUTHERN CALIFORNIA BRIDE, NOUBA, Style me pretty, THE BIG FAT INDIAN WEDDING, Weddingomania, INTIMATE WEDDINGS, Etsy, AGNETHA.HOME.

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.