Drewniane dodatki dla Pana Młodego

drewniane-dodatki-dla-pana-mlodego-1
Zastanawiacie się jak wyrazić swoją indywidualność i oryginalność w dniu ślubu? Chcecie uciec od klasycznych rozwiązań proponowanych Panom Młodym? Postawcie na drewniane dodatki do Waszego stroju!
DREWNIANE MUCHY
Drewniane muchy zdobywają popularność w ekspresowym tempie. Znajdziecie je w najróżniejszych kształtach, wzorach i kolorach, a co więcej możliwe jest także zaprojektowanie muchy według własnego pomysłu. Dostępne są w sklepach internetowych Allegro, DaWanda, Pakamera czy prywatnych firmach np. The Bow Bow Ties. Ceny drewnianych much kształtują się już nawet od 30 zł, ale największy wybór i najciekawsze wzory znajdziecie w cenach około 100 zł.
drewniane-dodatki-dla-pana-mlodego-2
DREWNIANE KWIATKI DO BUTONIERKI
Bardzo oryginalnym pomysłem są także drewniane kwiatki umieszczane w butonierce na klapie marynarki i podobnie jak w przypadku much, znajdziecie tutaj także całą gamę dostępnych wzorów. Drewniane kwiatki najłatwiej kupić w sklepie z rękodziełem Etsy, gdzie czeka na Was duży wybór w cenie około 100 zł od VenutoWoodWork, a jeszcze szerszy wybór fasonów i odcieni drewna w przedziale 140-180 zł od TwoGuysBowties. Najtańsze kwiatki do klapy marynarki znajdziecie w cenie już od 30 zł w sklepie internetowym Amazon.
drewniane-dodatki-dla-pana-mlodego-4
DREWNIANE ZEGARKI
Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą, ale w dniu ślubu Panu Młodemu nie wypada się spóźnić do kościoła, dlatego postawcie na drewniane zegarki, które będą się świetnie prezentowały w połączeniu z innymi drewnianymi dodatkami. Najtańsze  drewniane zegarki znajdziecie na Allegro, natomiast szeroki wybór dostępny jest w sklepach DaWanda i Plantwear – gdzie możecie dokonać także personalizacji Waszego zegarka w formie graweru.
drewniane-dodatki-dla-pana-mlodego-3
DREWNIANE SPINKI DO MANKIETÓW
Całości wizerunku Pana Młodego dopełnią drewniane spinki do mankietów, na których możecie wygrawerować np. swoje inicjały bądź datę ceremonii ślubnej. Dostępne są zarówno na Allegro, w sklepie DaWanda, ale najszerszy wybór znajdziecie na Etsy. Ceny kształtują się już nawet od 40 zł dla prostszych wzorów.
drewniane-dodatki-dla-pana-mlodego-7
DREWNIANE OBRĄCZKI
Dla prawdziwych miłośników prostoty i ponadczasowości drewna zaproponować można drewniane obrączki. Wykonywane są z wielu gatunków drewna i możliwe jest zaprojektowanie ich w różnych rodzajach wykończenia kamieniami szlachetnymi i metalami, dzięki czemu każda z nich jest unikalna i niepowtarzalna. Znacznym minusem jest jednak problem wiążący się z ewentualnym zwiększeniem rozmiaru obrączki. Ze względu na swoją hipoalergiczność dedykowane są w szczególności osobom cierpiącym na alergie skórne i uczulenia na metale. Pod względem ceny stanowią bardzo ciekawą i ekonomiczną propozycję.  Ale pamiętajcie, że obrączka to wybór na lata, więc musicie być pewni, że wraz z upływem miesiąca miodowego, jej drewniany fason Wam się nie znudzi. Piękne drewniane obrączki wykonywane na indywidualne zamówienia znajdziecie na NORDWOOD RINGS w cenach już nawet od 100 zł za sztukę.
drewniane-dodatki-dla-pana-mlodego-5
DREWNIANE OKULARY
Szykuje się Wam bardzo słoneczny dzień ślubu? Nie zapomnijcie o drewnianych okularach przeciwsłonecznych, w szczególności gdy planujecie przyjęcie weselne w plenerze. Dobrze prezentujące się drewniane okularki znajdziecie zarówno na DaWanda, Etsy, Plantwear, czy nawet Allegro.
drewniane-dodatki-dla-pana-mlodego-6
Co myślicie o takich drewnianych dodatkach dla Pana Młodego?

Zdjęcia: Tree Hut Design, Etsy, The Lovely Rings, Nordwood Rings, Two Guys Bow Ties, Tungstein Rings & Co, Green Wedding Shoes, Ecouterre, Manly Stuff, The wedding of my dreams, Not on the high street, Decorare.

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.