Dekoracje i dodatki weselne z JYSK

dekoarcje-weselne-slubne-jysk-wedding-decorations
Ślub coraz bliżej, a Wy nadal szukacie weselnych dodatków i dekoracji?  Budżet ślubny kurczy się z każdą chwilą? Na piękne dekoracje nie musicie wydawać majątku, ani kupować ich bardzo wyszukanych i drogich sklepach, ponieważ nawet wizyta w powszechnym supermarkecie może dodać Waszemu przyjęciu magii i szyku. Także przyszli Państwo Młodzi – koszyki w dłoń i ruszamy na zakupy! Dziś prześwietliliśmy asortyment JYSK’a w poszukiwaniu najpiękniejszych, najciekawszych, ale także najtańszych dekoracji ślubnych.
Jeśli planujecie na przyjęciu wykorzystać motyw geometrycznych brył, latarenki ESGE świetnie wkomponują się w ten klimat. Możecie standardowo użyć ich, jako elementów oświetlenia, a także do dekoracji kwiatowych – jako wazony lub trójwymiarowe kwietniki.
dekoarcje-weselne-slubne-jysk-wedding-decoration-latarnia-esge
W geometryczną scenerię wkomponuje się także czarny kwietnik TORKILD. Jeśli nie przewidujecie dekoracji w takim odcieniu możecie w prosty sposób przemalować go np. na popularne w tym sezonie złoto.
dekoarcje-weselne-slubne-jysk-wedding-decoration-kwietnik-torkild
Do powyższych dekoracji z pewnością pasować będzie złota tablica DITMAR, na której możecie zamieścić Wasze zdjęcia lub wypisać najważniejsze daty związku, od momentu poznania aż do ślubu. Taką dekorację możecie umieścić na przykład obok księgi gości weselnych. Dodatkowo tablicę taką można wykorzystać w numeracji stołów dla gości.
dekoarcje-weselne-slubne-jysk-wedding-decoration-tablica-ditmar
Informację o księdze gości umieścić można w złotych ramkach VIRGIL, tak by nikt z Waszych bliskich nie zapomniał o pozostawieniu wpisu.
dekoarcje-weselne-slubne-jysk-wedding-decoration-tablica-ramka-virgil
Do popularnych metalicznych dekoracji możecie dopasować świeczniki JOSEF w kolorach miedzianym i srebrnym.
dekoarcje-weselne-slubne-jysk-wedding-decoration-swiecznik-josef
Na weselnym stole świetnie zaprezentują się także świeczniki Reinar. Będą w szczególności pasowały do przyjęć w stylu sielskim i rustykalnym.
dekoarcje-weselne-slubne-jysk-wedding-decoration-swiecznik-reinar
Jeśli szukacie mniej masywnych elementów oświetlenia może przypadną Wam do gustu świeczniki Herbert, w pastelowych odcieniach.
dekoarcje-weselne-slubne-jysk-wedding-decoration-swiecznik-herbert
Nie zapomnijcie także o przygotowaniu koszyczków ratunkowych dla gości weselnych w toaletach, tak by uchroniły ich przed nieplanowanymi sytuacjami.
dekoarcje-weselne-slubne-jysk-wedding-decoration-kosz-severin
Jeśli nie chcecie by podczas zażywania świeżego powietrza, w przerwie między weselnymi zabawami, Wasi goście nie zmarzli, przygotujcie dla nich ślubne kocyki.
dekoarcje-weselne-slubne-jysk-wedding-decoration
Romantycznej magii dodadzą także latarenki PRICE STAR, które pomogą rozświetlić weselny plener lub otoczone kwiatami, będą się pięknie prezentować na stołach dla gości.
dekoarcje-weselne-slubne-jysk-wedding-decoration-latarnia-price-star
Ciekawym pomysłem jest przygotowanie orzeźwiających lemoniad lub gotowych smakowych drinków dla gości w ozdobnych buteleczkach. Możecie umieścić na nich stylowe naklejki lub zawieszki z podpisami co się w nich znajduje.
dekoarcje-weselne-slubne-jysk-wedding-decoration-karafka-bagge
Na stołach dla gości zamiast standardowych elementów oświetlenia możecie rozwinąć łańcuchy świetlne cotton ballsów. Mogą one znaleźć się także w innych miejscach np. udekorować stół z księgą gości.
dekoarcje-weselne-slubne-jysk-wedding-decoration-klosz-cotton-balls
Do wesel w stylu rustykalnym świetnie będą pasowały także podwieszone pod sufitem lampiony papierowe, które zapewnią romantyczny nastrój podczas przyjęcia.
dekoarcje-weselne-slubne-jysk-wedding-decoration-klosz-price-star
A Wy szukacie ślubnych dekoracji w sieciówkach?

Źródło: WEDDINGWIRE, STYLE CURATOR, ERIN LINDSEY IMAGES, JYSK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.