Przyjęcie inspirowane czarną tablicą kredową

czarna-tablica-wesele-1
Czy prosta czarna tablica kredowa, niczym z czasów szkolnych, może stanowić przewodnią myślślubu i przyjęcia weselnego?Oczywiście, że tak! Przy odpowiednim wykorzystaniu wzorów i dodatków można stworzyć naprawdę interesującą scenerię. Poniżej znajdziecie kilka gotowych propozycji jak to zrobić.
Począwszy od wysyłanych zaproszeń ślubnych czy też ‘save the dates’, możemy wprowadzić czarną tablicę jako główną tematykę naszego wesela.
czarna-tablica-wesele-8
Również w stroju Pana Młodego, można delikatnie przemycić elementy tablicy kredowej, w postaci spinek do mankietów. Od Was zależy na jaki wzór się zdecydujecie, a naprawdę jest w czym wybierać.
czarna-tablica-wesele-15
Na Waszym ślubnym samochodzie zamontować można dekoracje w postaci tablic z napisami bądź tablic rejestracyjnych.
czarna-tablica-wesele-7
By mieć pewność, że Wasi goście dotrą na czas bez problemu, wykorzystajcie drogowskazy, które stanowić będą także ciekawą dekorację pleneru.
czarna-tablica-wesele-2
Może to trochę amerykańskie, ale czyż nie urocze, gdy w podczas ceremonii zaślubin Pannę Młodą poprzedzają dzieci niosące tabliczki z wybranym przez Was przekazem lub mottem.
czarna-tablica-wesele-3
W miejscu przyjęcia weselnego ustawić można tablice, na których goście będą mogli zapoznać się z  historią Waszego związku lub innych ważnych dla Was dat, np: kiedy się poznaliście, od kiedy jesteście razem i kiedy się zaręczyliście.
czarna-tablica-wesele-17
Nie zapomnijcie także o rozplanowaniu gości na sali. Ciekawie prezentują się pojedyncze tabliczki pozawieszane np. na drzewie lub specjalnie do tego stworzonej konstrukcji.
czarna-tablica-wesele-14
Również w numeracji stołów jak i przy projektowaniu winietek motyw czarnej tablicy może się świetnie sprawdzić.
czarna-tablica-wesele-12
czarna-tablica-wesele-16
Ciekawie mogą się również prezentować dekoracje zawieszone na krzesłach Państwa Młodych.
czarna-tablica-wesele-5
Także przy projektowaniu menu warto wybrać papeterię nawiązującą do tematyki ślubnej.
czarna-tablica-wesele-4
Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie ścianki w postaci czarnej tablicy, która może służyć jako tło do robienia zdjęć. Możecie na niej wyróżnić ulubione motto lub Wasze imiona, datę ślubu, a także uhonorować najważniejszych członków rodziny lub świadków.
czarna-tablica-wesele-18
Zdjęcia na tle takiej ścianki będą ciekawsze jeśli przygotujecie dla gości odpowiednie gadżety, w tym kredowe tabliczki, na których będą mogli wpisywać dowolne treści. Jeśli fotki wykonywane będą aparatem natychmiastowym, wykorzystać je będzie można w księdze gości i dołączyć do wpisu z życzeniami.
czarna-tablica-wesele-10
Nie zapomnijcie przygotować informacji o księdze gości w widocznym miejscu, tak by goście nie zapomnieli o pozostawieniu pamiątkowego wpisu.
czarna-tablica-wesele-11
A jako samą księgę gości wykorzystać możecie czarny globus, na którym goście będą mogli się podpisywać, zamiast na standardowych kartach księgi. Natomiast po zakończonym przyjęciu, taką pamiątkę będzie można wyeksponować w mieszkaniu Państwa Młodych.
czarna-tablica-wesele-20
Na podziękowanie dla gości sprezentować można ciasteczka z motywem czarnej tablicy. Służyć mogą one również jako winietki jeśli wypiszecie na nich imiona gości.
czarna-tablica-wesele-13
Motyw tablicy kredowej wykorzystać można nawet na torcie ślubnym, projektując w ten sposób cały tort lub wyłącznie jedno piętro.
czarna-tablica-wesele-6
Jeśli taki tort jest dla Was zbyt odważnym rozwiązaniem może do gustu przypadną Wam toppery na tort z motywem czarnej tablicy.
czarna-tablica-wesele-9
Świetnie prezentują się także gadżety do sesji ślubnej, na których możecie zapisać słowa podziękowania, a takie zdjęcie wykorzystać np. jako okładkę płyt ze zdjęciami ślubnymi, które możecie sprezentować Waszym gościom.
czarna-tablica-wesele-19

Źródło: MODwedding, RMW rock my wedding, ELEGANT WEDDING INVITES, Ruffled, Etsy, LAKELAND, 100 Layer Cake, The wedding from my dreams, POLKA DOT Made, THE HUFFINGTON POST, Wedding Party, event blossom, The Bride Side Of Life, Kara’s Party Ideas, Country Living, Wanelo,Before the Big Day, IRELAND’s Wedding journal, Botanical Paperworks, In My Own Style, Green Wedding Shoes, DIVart, Alexis June Weddings, Sue Phelps photography, GabrielRyan.

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.