Idealne buty ślubne dla każdej Panny Młodej

0-glowne
Marilyn Monroe mawiała, że “pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy”.Aoczywistym jest, że najwięcej szczęścia gwarantujekupno butów, w szczególności tych, w których pójdziemy do ołtarza i przetańczymy całą noc! Jakie buty wybrać? Na pewno piękne, a zarazem wygodne, bo przecież obolałe stopy, nie są nam do niczego potrzebne ani na ślubie, ani na przyjęciu weselnym!
Standardową propozycją są szpilki w białym kolorze, warto zastanowić się jednak czy takie buty założymy jeszcze kiedyś, za wyjątkiem oczywiście sesji ślubnej? Praktyczniejszym rozwiązaniem, które prezentuje się równie elegancko są butki w kolorach nude, czyli cielistych. Bardzo elegancko wyglądają także złote szpilki! Zarówno te w odcieniach nude i złotym będą nam z pewnością jeszcze często towarzyszyły.
1-obcas
2-obcas
Uważacie, że szpilki nie są dla Was? Nie chcecie na ślubie czuć się wyższe od Pana Młodego? Buty bez obcasów mogą się prezentować równie pięknie co szpilki. Same zobaczcie!
4-plaskie
5-plaskie
Poniżej znajdziecie także propozycję butów ślubnych na niskim obcasie, dla tych z Was, które niekoniecznie wygodnie czują się na wysokiej szpilce, stawiają na wygodę bądź również nie chcą wyglądać na zbyt wysokie.
6-niski-obcas
Jeśli przy organizacji ślubu podkreślacie dominujący kolor, może zdecydujecie się na butki w odważniejszych odcieniach?
7-dominujacy-kolor
Dla mnie jednak zdecydowanie wygrywają absolutnie czarujące butki od Christiana Louboutina – Follies Strass, które możecie zakupić zarówno na wysokiej szpilce, na niższym obcasie, a także na płaskiej podeszwie. Nie da się ukryć, że do najtańszych nie należą, ale czego się nie robi z miłości do butów…
9-christian-louboutin-follies-strass
Jeśli jednak na pierwszym miejscu stawiacie wygodę i chcecie czuć się w pełni komfortowo podczas ceremonii, zawsze możecie zdecydować się na obuwie sportowe!
8-sportowe
A jaki jest Wasz typ?

Zdjęcia: Neiman Marcus, NUDEVOTION, CHRISTIAN LOUBOUTIN, MODwedding, Style me pretty, JIMMY CHOO, glamour & grace, BRIDALGUIDE, LaurieBrown, BRIDES MAGAZINE, BELLA BELLE SHOES, STEVE MADDEN, Badgley Mischka, CASIDY DAWN PHOTOGRAPHY, the Wedding boutique.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.