Bride in the city – Agata Wojtkiewicz 2017

agata-wojtkiewicz-2017-bride-in-the-city

Agata Wojtkiewicz to projektantka, która w swoich kolekcjach zawsze największy nacisk kładzie na naturalność i tworzy suknie, które nie stają się ślubnym przebraniem tylko odzwierciedleniem osobowości Panny Młodej. W tegorocznej kolekcji próżno szukać wielkich tiulowych princesek, sztywnych mocno dosznurowanych gorsetów czy świecących implikacji. Bride in the city to kolekcja podkreślająca minimalizm, ale jednocześnie uwypuklająca z klasą wszystkie walory kobiecego ciała.

Jakie suknie znajdziemy w kolekcji? Prym wiodą proste lejące formy, królujące obecnie w modzie ślubnej wyeksponowane plecy, ale znajdziemy także sukienki w wersji mini czy nawet dwuczęściowe. Trzeba przyznać, że bardzo ciekawą i nieszablonową propozycją jest kurteczka o fasonie bomberki, która stanowi element stylizacji “be SUPERB”, a co najbardziej fascynujące, prezentuje się tak świetnie, że  pójście do ołtarza w kurtce, wydaje się być czymś jak najbardziej naturalnym i oczywistym.

Jedno jest pewne suknie Agaty Wojtkiewicz nie są propozycją dla wszystkich kobiet, ale z pewnością dla tych, które w dniu ślubu nie chcą się godzić na kompromisy, pragną pozostać wierne swojemu stylowi, pokazać rockowego pazura, bądź po prostu czuć się bardzo wygodnie.

Mój typ to “be TRUE”, a Twój?

agata-wojtkiewicz-2017-be-awesome

agata-wojtkiewicz-2017-be-bonny

agata-wojtkiewicz-2017-be-catchy

agata-wojtkiewicz-2017-be-charmful

agata-wojtkiewicz-2017-be-chic

agata-wojtkiewicz-2017-be-cosmo

agata-wojtkiewicz-2017-be-delightful

agata-wojtkiewicz-2017-be-dotty

agata-wojtkiewicz-2017-be-impressive

agata-wojtkiewicz-2017-be-lovely

agata-wojtkiewicz-2017-be-magnetic

agata-wojtkiewicz-2017-be-mode

agata-wojtkiewicz-2017-be-superb

agata-wojtkiewicz-2017-be-true


Zdjęcia: Agata Wojtkiewicz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.